Pomoc potrzebującym z Ukrainy

W marcu 2022 r. Polskie Stowarzyszenie TRE® rozpoczęło projekt dla Fundacji Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych.

We współpracy z Renatą Oczkowską (członkinią Polskiego Stowarzyszenia TRE®) działalność Pani Marianny Kłosińskiej – Prezes Zarządu Fundacji Bullerbyn, przerodziła się w szerszy projekt Helperzy helperom, gdzie do wspierania osób bezpośrednio zaangażowanych w pomoc Ukrainie, dołączyły się poza Providerami z PS TRE® inne grupy zawodowe – m.in. masażyści.

Pani Mariana Kłosińska wraz z innymi osobami, aktywnie włączyła się w akcje pomocowe dla osób uciekających od wojny na Ukrainie. Polskie Stowarzyszenie TRE wspierało non profit, dając przysłowiową ”wędkę” Fundacji Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych.

Ratowanie czy pomaganie? Dawanie rybki czy wędki? Możemy wspierać pokazując jak samemu można sobie pomóc. Poznając narzędzie do samoregulacji, uwalniania stresu i napięć z ciała. Gdy nawiążesz pełniejszy dialog z ciałem gorzej go oszukać czy przekroczyć, ale za to ciało mówi ci wcześniej niż czasem umysł co jest fajne, a co nie fajne dla ciebie.

W projekcie tym brała udział: Renata Oczkowska (inicjatorka i pomysłodawczyni projektu), Roberta Czarnecka, Alicją Zieńko.

Projekt to seria licznych warsztatów i sesji indywidualnych trwających od marca do lipca 2022 roku.