TRE® Józefosław/Zielonki Wieś

Zielonki Wieś

Renata Oczkowska

Józefosław, gm. Piaseczno

Jestem Providerem TRE®, Coachem EMCC, Trenerem rozwoju osobistego, Trenerem pracy z ciałem oraz Trenerem TUS. Odkąd pamiętam zawsze interesowała mnie szeroko rozumiana tajemnica psychiki ludzkiej. Intrygowała i ciekawiła istota miłości, alchemia szczęścia, kwestia wiary, wpływ przekonań na nasze sukcesy, ciekawość jak daleki wpływ ma nasza podświadomość na to jak układa się nasze życie, a ostatnio istota wpływu tych i innych aspektów na kondycję i zdrowie naszego ciała.

Poszukiwanie zmian w życiu „na lepsze” zaczęłam od samej siebie. Sama przeszłam swoją ścieżkę rozwoju (na której będę do końca swych ziemskich dni) zagłębiając się w głąb siebie różnymi metodami, doświadczając różnych technik. W pewnym momencie życia uznałam, że zgromadzona wiedza jest tak uniwersalna (w prosty sposób prowadzi do doświadczania szczęścia i uwolnienia nieszczęścia), iż postanowiłam pogłębić ją tak, by móc dzielić się nią z innymi: kończąc wiele kursów, uczestnicząc w szeregu warsztatów i treningów, czytając tomy książek i publikacji, czerpiąc mądrość od wielu nauczycieli i mentorów, ale też zwykłych mądrych ludzi.

I tak, ta „wiedza” oraz dzielenie się nią, stało się moją pasją życiową.

Moim marzeniem jest przekazywać tą wiedzę innym w taki sposób, by kolejne pokolenia od samego momentu poczęcia, miały szansę wzrastać w większej świadomość i tym samym miały większą szansę na doświadczanie spełnienia, szczęścia, realizacji swoich marzeń. I aby kolejne pokolenia szły w tym rozwoju jeszcze dalej, pełniej, świadomiej, bez podświadomego przymusu przekazywania negatywnych wzorców.

W mojej pracy towarzyszy mi głębokie przekonanie, że to człowiek sam wie czego potrzebuje, dokąd zmierza, potrafi sam się uleczyć i uzdrowić swoje życie – ciało, rozum i duszę.

Wierzę, że nawet po najgorszych przeżyciach, katastrofach życiowych, traumach jest w nas „zdrowa cząstka”, dzięki której możemy wiele uzdrowić w nas i w naszym życiu. Moje doświadczenie życiowym, potwierdziło moje tezy, bo 2 razy udało mi się w ostatniej chwili „wymknąć” bardzo poważnym chorobom. Te doświadczenia zdrowotne i inne mocne doświadczenia życiowe, jeszcze bardziej utwierdziły mnie w mojej pasji.

Pracuję z dorosłymi, ale i też dziećmi (m.in. TRE®, TUS, masaż dotyk motyla). Lubię pracować grupowo (sesje, warsztaty, szkolenia), jak i indywidualnie. Każdy może wybrać co jest dla niego najlepsze, na dany moment – grupa czy praca indywidualna.

Jestem jednym z założycieli oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia TRE® i tam m.in. realizuję swoją potrzebę działań prospołecznych.

Kiedy po raz pierwszy doświadczyłam TRE pomyślałam, że to jest to czego potrzebuje moje ciało oraz to co może być uzupełnieniem m.in. wszelkiego rodzaju terapii werbalnych. Poczułam, że ciało również potrzebuje naszej uwagi i troski oraz uzdrowienia. A superwizje m.in. z dr Davidem Berceli’m oraz dr Melanie Salmon scaliła i uzupełniła moją dotychczasową wiedzę, intuicję i doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem.

Zobacz innych Providerów TRE® z województwa

Anna Barbara Boroch (Smolec, Wrocław)

Anna Tymes (Wrocław)

Ewa Łapińska (Kraśnik)