TRE® on-line

TRE® on-line

Ćwiczenia TRE® uwalniają od napięć mięśniowych i emocjonalnych. W najprostszy sposób można zregenerować układ nerwowy, uwolnić się od stresu, zwolnić bieg myśli. Skontaktuj się z Providerem TRE® by ustalić spotkanie i jego warunki.

Członkowie Stowarzyszenia

Roberta Czarnecka

Warszawa, on-line

Pracuję z ludźmi od 15 lat, działam jako TRE Provider od 2014 roku. Z wykształcenia jestem też terapeutką zajęciową oraz pedagogiem. Od listopada 2018 jestem w szkoleniu NARM™ (NeuroAffective Relation Model ) zorientowanym na leczenie traumy relacji i przywiązania poprzez pracę nad wczesnymi nieświadomymi wzorcami zerwania więzi, które wpływają na naszą tożsamość, emocje, fizjologię oraz zachowania.

W pracy zorientowana jestem na odkrycie i rozwijanie indywidualnego potencjału każdej osoby, na pomoc w zrozumienie siebie, swoich reakcji – a zwłaszcza reakcji ciała w obliczu stresu i traumy, oraz na towarzyszenie w procesie odzyskiwania spokoju i równowagi. Skutecznie zaznajamiam z tajnikami ćwiczeń TRE tak by każdy ugruntował się w nich na tyle by móc ćwiczyć samodzielnie w domu w razie potrzeby. Prowadząc warsztaty grupowe dostosowuję ich program do potrzeb uczestników, w razie potrzeby korzystam ze współpracy z innymi profesjonalistami.

Pracuję zarówno z dorosłymi, młodzieżą, seniorami, jak i z dziećmi. Pracuję indywidualnie oraz z grupami, lokalnie w Warszawie lub wyjazdowo (Białystok, Poznań, Wrocław, Legnica). W 2018 roku między innymi prowadziłam warsztaty TRE dla kadry ośrodka preadopcyjnego TuliLuli w Łodzi, przybliżałam zagadnienia użyteczności TRE dla zachowania bezpieczeństwa i odporności społeczności lokalnych w obliczu potencjalnych zagrożeń na konferencji Instytutu Zarządzania Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej w Rembertowie. Wspieram rozpowszechnianie wiedzy o TRE, reakcjach stresowych ciała i umysłu, świadomości istnienia dróg i metod radzenia sobie w takich sytuacjach, oraz zapobiegania potencjalnym zaburzeniom. Prywatnie pasjonuje mnie także świat przyrody, zielarstwa, ekologii a także sztuki.

Lucyna Kostkowska

Warszawa, Konstancin-Jeziorna, on-line

Lucyna Kostkowska z zawodu nauczycielka historii i sportu, holistyczna trenerka personalna z 30-letnim doświadczeniem, certyfikowana providerka TRE®, facilitator Emotion Aid®, praktyk Teorii Poliwagalnej, terapeutka traumy Somatic Experiencing® w trakcie szkolenia. Karateka, zdobywczyni paru najważniejszych szczytów górskich, zwolenniczka teorii, że natura jest doskonała, a człowiek jest częścią tej doskonałości.

Edyta Płaskonka-Pruszak

Toruń, Bydgoszcz, on-line

 tel. 608 279 750

Z wykształcenia jestem ekonomistą kultury, ponadto nauczycielem, instruktorem tańca o specjalności taniec ludowy.

Z zamiłowania i zainteresowań poszukuję więzi i powiązań między ciałem a emocjami i ich wzajemnym wpływem na jakość życia. Stąd też testowanie mojego potencjału psychofizycznego od ruchu w tańcu ludowym i współczesnym, hatha jogi, ćwiczeń TRE® po jogę (gimnastykę) słowiańską kobiet.

Pawel Mikulski

Białystok, on-line

Mam na imię Paweł, jestem mężem i tatą trójki wspaniałych dzieciaków. 

Zawodowo jestem emerytowanym żołnierzem Wojsk Specjalnych, a obecnie prowadzę firmę MIKI.TRE.PROJECT

Metodę TRE® poznałem i praktykuję od 2021 roku. Na początku, TRE® pomogło
mi uwolnić się od wielu fizycznych napięć, nagromadzonych w ciele podczas mojej 21-letniej służby zawodowej. Dopiero później przyszedł czas na emocje. 

W 2022 zostałem Certyfikowanym TRE® Providerem, dzięki czemu mogę pokazywać ludziom, że każdy z Nas posiada w ciele naturalny mechanizm
do pokonywania napięć/stresu oraz samoregulacji.