TRE® Szczecin

TRE® Szczecin

Ćwiczenia TRE® uwalniają od napięć mięśniowych i emocjonalnych. W najprostszy sposób można zregenerować układ nerwowy, uwolnić się od stresu, zwolnić bieg myśli. Skontaktuj się z Providerem TRE® by ustalić spotkanie i jego warunki.

Członkowie Stowarzyszenia

Ania Podlaszewska

Szczecin

Jestem certyfikowanym Providerem TRE®, Członkiem Polskiego Stowarzyszenia TRE®, certyfikowaną instruktorką Polskiej Szkoły Masażu Shantala, certyfikowaną masażystką, współtwórczynią szczecińskiego CUDu – miejsca tworzonego dla ludzi, którzy szukają siebie, pragną rozwoju osobistego i chcą zgłębiać swój potencjał w aspekcie cielesnym, umysłowych i duchowym (https://www.facebook.com/cudszczecin). Jestem mamą dwóch nastoletnich córek, dzięki którym codziennie doświadczam miłości i uczę się komunikacji.  Z wykształcenia jestem ekonomistką, prawnikiem i coachem, z wieloletnim doświadczeniem pracy w korporacjach.

 

Moja droga do miejsca, w którym jestem prowadziła krętymi ścieżkami, poprzez szczyty i przepaście. Jestem głęboko wdzięczna za każdy jej etap, to dzięki nim coraz więcej czuję, poznaję, rozumiem. TRE® miało ogromny wpływ na zmiany w moim życiu i na powrót do czucia siebie i do akceptacji siebie. Ta przygoda trwa nadal, a ja dzięki niej zgłębiam tajniki pracy z ciałem. Na co dzień pracuję z ludźmi szukającymi swej drogi i siebie, wspieram ich w tych procesach. Codziennie doświadczam jak bardzo potrzebujemy bliskości, zaufania i delikatności, by wracać do siebie samych, by uleczać siebie.

TRE® jest piękną metodą, pomagającą uzdrawiać Ciało, Umysł, Duszę.

Zapraszam serdecznie – dużych i małych. Spotkajmy się :)!

Jestem TRE® Providerem, członkiem Polskiego Stowarzyszenia TRE®, praktykiem Access Bars, facylitatorem Horse Assisted Education – sesje rozwojowe w asyście koni, w trakcie szkolenia instruktorskiego z Jogi Nidry.

Prowadzę również autorskie zajęcia Praktyki Ruchu, Uważności i Ugruntowania z Końmi, łączące elementy jogi, świadomego ruchu i oddechu, gimnastyki neuronalnej, uważności z końmi.

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki, mam za sobą kilka lat pracy zawodowej na uczelni, które poświęciłam na poszukiwanie połączenia pomiędzy praktyką artystyczną, pracą z ciałem a dydaktyką.

W swojej pracy pokazuję jak wspierać siebie przez kontakt z ciałem, prowadzę zajęcia i warsztaty regulujące układ nerwowy, łagodzące stres, pozwalające odpocząć, tworzę przestrzeń w której można doświadczyć uważnego i rozwijającego współbycia z końmi.

Na co dzień mieszkam na wsi gdzie buduję miejsce rozwoju i odpoczynku dla ludzi i wolnych koni. 

Zobacz innych Providerów TRE® z województwa

Anna Barbara Boroch (Smolec, Wrocław)

Anna Tymes (Wrocław)

Ewa Łapińska (Kraśnik)

Tomasz Saj (Lublin)

Kinga Kuśmirowska (Łódź)

Eliza Czyżewska (Szczawnica)

Marta Lewandowska (Kraków)

Katarzyna Mikrut (Kraków)

Beata Pępkowska (Kraków/Zakopane)

Jakub Banasiak (Warszawa)

Roberta Czarnecka (Warszawa)

Magdalena Drzewińska (Zielonki Wieś)

Monika Jakubowska (Konstancin-Jeziorna)

Katarzyna Janczuk (Warszawa)

Aleksandra Kaczyński (Konstancin Jeziorna)

Lucyna Kostkowska (Warszawa,   Konstancin-Jeziorna, online

Beata Krzyżyńska (Warszawa)

Renata Oczkowska (Józefosław, gm. Piaseczno)

Justyna Potrzebowska (Warszawa)

Dorota Wejner (Warszawa)

Joanna Zawadzka-Mróz (Grodzisk Mazowiecki)

Alicja Zieńko (Płock, Warszawa)

Paweł Mikulski (Białystok)

 

Agnieszka Konkel (Węgorzynko k/Miastka)

Katarzyna Niedziela (Lębork)

Małgorzata Pietruszka (Gdańsk/Gdynia/Sopot/Rumia/Reda/Wejherowo)

Małgorzata Szczyglak (Gdańsk)

Tomasz Weprzędz (Gdynia)

Wiesława Dąbrowska (Olsztyn)

Alicja Maziarek (Olsztyn)

Ania Podlaszewska (Szczecin)

Marta Szwinta (Szczecin)