TRE® Warszawa/Płock

TRE® Warszawa/Płock

Ćwiczenia TRE® uwalniają od napięć mięśniowych i emocjonalnych. W najprostszy sposób można zregenerować układ nerwowy, uwolnić się od stresu, zwolnić bieg myśli. Skontaktuj się z Providerem TRE® by ustalić spotkanie i jego warunki.

Członkowie Stowarzyszenia

Jakub Banasiak

Warszawa

Roberta Czarnecka

Warszawa

Pracuję z ludźmi od 15 lat, działam jako TRE Provider od 2014 roku. Z wykształcenia jestem też terapeutką zajęciową oraz pedagogiem. Od listopada 2018 jestem w szkoleniu NARM™ (NeuroAffective Relation Model ) zorientowanym na leczenie traumy relacji i przywiązania poprzez pracę nad wczesnymi nieświadomymi wzorcami zerwania więzi, które wpływają na naszą tożsamość, emocje, fizjologię oraz zachowania.

W pracy zorientowana jestem na odkrycie i rozwijanie indywidualnego potencjału każdej osoby, na pomoc w zrozumienie siebie, swoich reakcji – a zwłaszcza reakcji ciała w obliczu stresu i traumy, oraz na towarzyszenie w procesie odzyskiwania spokoju i równowagi. Skutecznie zaznajamiam z tajnikami ćwiczeń TRE tak by każdy ugruntował się w nich na tyle by móc ćwiczyć samodzielnie w domu w razie potrzeby. Prowadząc warsztaty grupowe dostosowuję ich program do potrzeb uczestników, w razie potrzeby korzystam ze współpracy z innymi profesjonalistami.

Pracuję zarówno z dorosłymi, młodzieżą, seniorami, jak i z dziećmi. Pracuję indywidualnie oraz z grupami, lokalnie w Warszawie lub wyjazdowo (Białystok, Poznań, Wrocław, Legnica). W 2018 roku między innymi prowadziłam warsztaty TRE dla kadry ośrodka preadopcyjnego TuliLuli w Łodzi, przybliżałam zagadnienia użyteczności TRE dla zachowania bezpieczeństwa i odporności społeczności lokalnych w obliczu potencjalnych zagrożeń na konferencji Instytutu Zarządzania Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej w Rembertowie. Wspieram rozpowszechnianie wiedzy o TRE, reakcjach stresowych ciała i umysłu, świadomości istnienia dróg i metod radzenia sobie w takich sytuacjach, oraz zapobiegania potencjalnym zaburzeniom. Prywatnie pasjonuje mnie także świat przyrody, zielarstwa, ekologii a także sztuki.

Katarzyna Janczuk

Warszawa

tel. 602 666 883 

Trener Umiejętności Psychologicznych, Trener Biznesu, Licencjonowany Konsultant międzynarodowych narzędzi psychometrycznych; Facet5 i MBTI®

Kilkanaście lat pracowałam w dynamicznym i zmiennym środowisku biznesowym na menedżerskich stanowiskach. Obecnie, od wielu lat prowadzę szkolenia łączące moją praktyczną znajomość narzędzi biznesowych i psychologicznych.

W moich szkoleniach ważne jest nie tylko rozwijanie kompetencji niezbędnych w biznesie, ale też uwalnianie potencjału ludzi poprzez wskazanie ich talentów i uczenie umiejętności radzenia sobie z codziennym stresem.

Odkrycie ćwiczeń TRE®, a później uczestnictwo w warsztatach certyfikacyjnych stało się dla mnie początkiem mojej wewnętrznej zmiany, zwiększenia energii i wiary, że „ciało wie lepiej”. Moc metody TRE® przy jednoczesnej prostocie doceniają osoby, z którymi pracuję.

Od moich klientów słyszę: „moje ciało żyje”, „czuję swoje ciało”, „lepiej śpię”, „radość życia”, „mam więcej energii i chęci do działania”, „spotykam się z moimi emocjami”, „czuję większą elastyczność ciała”. Niezwykła metoda.

Lucyna Kostkowska

Warszawa, Konstancin-Jeziorna, on-line

Lucyna Kostkowska z zawodu nauczycielka historii i sportu, holistyczna trenerka personalna z 30-letnim doświadczeniem, certyfikowana providerka TRE®, facilitator Emotion Aid®, praktyk Teorii Poliwagalnej, terapeutka traumy Somatic Experiencing® w trakcie szkolenia. Karateka, zdobywczyni paru najważniejszych szczytów górskich, zwolenniczka teorii, że natura jest doskonała, a człowiek jest częścią tej doskonałości.

Beata Krzyżyńska

Warszawa

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt w Poznaniu. Skończyłam studia na kierunku psychologia w Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, a także studia podyplomowe na kierunku resocjalizacja i socjoterapia oraz przygotowanie pedagogiczne. Ukończyłam także kurs terapeutyczny z zakresu stosowania Metody Feuersteina – Instrumental Enrichment® –terapia funkcji poznawczych oraz kurs certyfikacyjny – Trener Umiejętności Społecznych(TUS SST), a także wiele specjalistycznych szkoleń doskonalących warsztat terapeutyczny m.in. z bajkoterapii, arteterapii, RTZ (Racjonalnej Terapii Zachowania) oraz Brainspotting(BSP) w zakresie pracy z traumą.

Moja droga z TRE trwa od 2012 roku. Odczuwam wdzięczność wobec ludzi, którzy mnie do praktykowania TRE zachęcili, którzy pokazali mi jak skutecznie pozbywać się napięć z ciała i towarzyszyli w nierzadko trudnych przeżyciach.

Jestem także wdzięczna sobie, za to, że miałam odwagę i siłę aby przyjąć TRE do swojego życia, bo dla mnie TRE to ZMIANA. A zmiana czasem bywa trudna.

Spoglądając wstecz, ale stojąc twardo na nogach w tu i teraz, mogę śmiało powiedzieć, że TRE odegrało niebagatelną rolę w moim życiu, w pewnym sensie wytyczyło jego dalszą drogę i wspomogło rozwój.

Pierwszym i najważniejszym krokiem w mojej praktyce pracy z ciałem była praca ze sobą, ze swoim ciałem, jego ograniczeniami i trudnymi emocjami, a od 2015 roku metodę TRE wykorzystuję w pracy z ludźmi. Przekazuję to, czego nauczyłam się i doświadczyłam w trakcie szkoleń i superwizji, oraz to, co sama dostałam od innych – uznanie potrzeb ciała, szacunek, troskę, dobro, zaangażowanie i autentyczność.

Justyna Potrzebowska

Warszawa

Dorota Wejner

Warszawa

Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie pracy z ciałem wg Alexandra Lowena. W trakcie 4-letniego szkolenia z Analizy Bioenergetycznej organizowanego we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundacją Dr Alexandra Lowena w USA, wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii. W procesie certyfikacji CBT (Certified Bioenergetic Therapist).

Od kilku lat prowadzę prywatną praktykę uwalniania skutków stresu i traum poprzez pracę z ciałem. Jestem certyfikowanym Providerem Metody TRE® (Tension and Trauma Releasing Exercises) w pracy z klientem indywidualnym oraz grupami. Miałam przyjemność uczyć się również u samego twórcy metody Davida Berceli’ego, jak również asystować mu podczas warsztatów realizowanych w Polsce. W swojej praktyce wykorzystuję również Masaż Dotyk Motyla dr Ewy Reich. Szkoliłam się u Richarda Overly, bliskiego współpracownika Ewy Reich. 

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institut for Bioenergetic Analysis. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Ponadto mam za sobą 20 lat doświadczenia jako menedżer, trener, mediator i moderator zmian organizacyjnych w krajowych oraz międzynarodowych firmach.

Wspieram ludzi na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej, traktując człowieka jako jedność na poziomie psychicznym oraz fizycznym.

Alicja Zieńko

Płock, Warszawa

Zobacz innych Providerów TRE® z województwa

Anna Barbara Boroch (Smolec, Wrocław)

Anna Tymes (Wrocław)

Ewa Łapińska (Kraśnik)

Tomasz Saj (Lublin)

Kinga Kuśmirowska (Łódź)

Eliza Czyżewska (Szczawnica)

Marta Lewandowska (Kraków)

Katarzyna Mikrut (Kraków)

Beata Pępkowska (Kraków/Zakopane)

Jakub Banasiak (Warszawa)

Roberta Czarnecka (Warszawa)

Magdalena Drzewińska (Zielonki Wieś)

Monika Jakubowska (Konstancin-Jeziorna)

Katarzyna Janczuk (Warszawa)

Aleksandra Kaczyński (Konstancin Jeziorna)

Lucyna Kostkowska (Warszawa,   Konstancin-Jeziorna, online

Beata Krzyżyńska (Warszawa)

Renata Oczkowska (Józefosław, gm. Piaseczno)

Justyna Potrzebowska (Warszawa)

Dorota Wejner (Warszawa)

Joanna Zawadzka-Mróz (Grodzisk Mazowiecki)

Alicja Zieńko (Płock, Warszawa)

Paweł Mikulski (Białystok)

 

Agnieszka Konkel (Węgorzynko k/Miastka)

Katarzyna Niedziela (Lębork)

Małgorzata Pietruszka (Gdańsk/Gdynia/Sopot/Rumia/Reda/Wejherowo)

Małgorzata Szczyglak (Gdańsk)

Tomasz Weprzędz (Gdynia)

Wiesława Dąbrowska (Olsztyn)

Alicja Maziarek (Olsztyn)

Ania Podlaszewska (Szczecin)

Marta Szwinta (Szczecin)