ĆWICZENIA TRE® NA KONSTANCIŃSKIM FORUM KOBIET

W dniach 22 – 23 listopada odbyło się Konstancińskie Forum Kobiet w Konstancinie Jeziorna. To dwa dni przepełnione inspirującymi prelekcjami z ciekawymi osobami z różnych obszarów życia, m.in. Dorota Wellman, Wojciech Eichelberger, Sylwia Lewandowska, prof. Magdalena Fikus, Dorota Stalińska, Edward Miszczak.

Wśród prelegentów pojawiła się również Lucyna Kostkowska, Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia TRE®, Provider TRE® (Studio Be Fit), która opowiedziała uczestnikom Forum o ćwiczeniach TRE®. Przeprowadziła wykład pt. “TRE® – ćwiczenia, które uwalniają ciało od skutków traumy, stresów, emocji i lęków”.

Bardzo nas cieszy, że ćwiczenia TRE® cieszą się coraz większą popularnością i, że osoby ze środowiska TRE® tak chętnie są zapraszane na takie spotkania, które są kierowane do szerokiego grona osób.

Forum skierowane było do kobiet biznesu, pracownic różnych instytucji, organizacji, korporacji, freelancerek, poszukiwaczek swojej drogi, kobiet będących na zakręcie życiowym.

Cały materiał do pobrania Polskie Stowarzyszenie TRE – Informacja prasowa – FORUM