TRE® Kraków/Zakopane

Marta Lewandowska

Kraków

Jestem psychologiem (UAM w Poznaniu), psychoterapeutą pracującym w nurcie psychoterapii systemowej (WTTS), Providerem TRE®  oraz praktykiem QEC (Quantum Energy Coaching).

Pracuję z osobami, które chcą lepiej zrozumieć siebie, szukają sposobów wykorzystania własnego potencjału do realizowania założonych celów i sięgania po lepsze rozwiązania. Wspieram osoby, które zmagają się z trudnymi doświadczeniami i sytuacjami kryzysowymi (choroba, niepełnosprawność, zmiana pracy, rozwód, śmierć bliskiej osoby, utraty).

Ćwiczenia TRE®  są skutecznym narzędziem, które pozwala wyciszyć zmobilizowany układ nerwowy i przywrócić stan ogólnego odprężenia w ciele. Stały się dla mnie nieodłącznym elementem w pracy terapeutycznej oraz przy prowadzeniu szkoleń z zakresu rozwijania kompetencji do efektywnego radzenia sobie ze stresem, zwłaszcza w pracy ze służbami mundurowymi i personelem medycznym.

Katarzyna Mikrut

Kraków

Beata Pępkowska

Kraków, Zakopane

Psycholog kliniczny, interwent kryzysowy (certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), TRE Provider. Pracuję z osobami w kryzysach, osobami po doświadczeniu traumy, prowadzę terapię psychologiczną osób doświadczających różnych trudności psychologicznych. Mam doświadczenie w pracy indywidualnej oraz prowadzeniu szkoleń, warsztatów i terapii grupowej (również w pracy z grupami szczególnie narażonymi na stres: m.in. weterani misji wojskowych, ratownicy medyczni, lekarze). Metodę TRE®  wykorzystuję zarówno w pracy terapeutycznej (umożliwiającej uwolnienie napięcia) jak również metodę wzmacniającą poczucie bezpieczeństwa i samoświadomość.

Zobacz innych Providerów TRE® z województwa

Anna Barbara Boroch (Smolec, Wrocław)

Anna Tymes (Wrocław)

Ewa Łapińska (Kraśnik)