Znajdź TRE® Providera

TRE® Smolec/Wrocław

Anna Barbara Boroch

Smolec, Wrocław

Moja przygoda z TRE zaczęła się w 2018 roku pod przewodnictwem Joanny Wołoszczuk. Ukończyłam Psychobiologię zdrowia, EFT, NARM a także wiele kursów doszkalajacych. Zajmuje się integracją oddechem, ustawieniami systemowymi oraz pracą pojednaniową wg Jiriny Prekop. W pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą na szkoleniach, a także doświadczenia własne. Łącze wiele metod. Każdego klienta traktuje indywidualnie zależnie od jego potrzeb. Podczas pracy skupiam się na zasobach klienta. Wciąż doskonale swoje kompetencje. Ciekawi mnie człowiek, przyroda, podróże i sztuka.

Prywatnie mama dwóch kreatywnych nastolatek