TRE® Kraków/Zakopane

Katarzyna Mikrut

Beata Pępkowska

Kraków, Zakopane

Psycholog kliniczny, interwent kryzysowy (certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), TRE Provider. Pracuję z osobami w kryzysach, osobami po doświadczeniu traumy, prowadzę terapię psychologiczną osób doświadczających różnych trudności psychologicznych. Mam doświadczenie w pracy indywidualnej oraz prowadzeniu szkoleń, warsztatów i terapii grupowej (również w pracy z grupami szczególnie narażonymi na stres: m.in. weterani misji wojskowych, ratownicy medyczni, lekarze). Metodę TRE wykorzystuję zarówno w pracy terapeutycznej (umożliwiającej uwolnienie napięcia) jak również metodę wzmacniającą poczucie bezpieczeństwa i samoświadomość.