Stowarzyszenie na Konferencji „Ponad lęk – wsparcie młodzieży z doświadczeniem traumy”

Miło nam poinformować, że Polskie Stowarzyszenie TRE® zostało zaproszone przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce na Międzynarodową Konferencję „Ponad lęk – wsparcie młodzieży z doświadczeniem traumy” organizowaną w dniach 27 – 28 marca w Lublinie. W trakcie Konferencji wystąpiły osoby zarówno z Polski, jak i z zagranicy, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą. Z ramienia Stowarzyszenia wystąpiła, Joanna Wołoszczuk, Trener TRE®, przeprowadzając praktyczny warsztat wraz z wykładem na temat TRE® dla pracowników Wiosek Dziecięcych SOS. Swoim doświadczeniem z pracy z traumą i TRE® podzieliła się również Melanie Salmon, która wprowadziła TRE® w Wioskach Dziecięcych w Afryce.

Cieszymy się, że coraz częściej mamy możliwość dzielenia się wiedzą dotyczącą TRE®, a także doświadczeniem pracy z traumą. Mamy nadzieję, że dzięki temu, uda nam się poprawić jakość życia dzieci, młodzieży, a także dorosłych, którzy w swoim życiu doświadczyli trudnych sytuacji.

Serdeczne podziękowania dla Członków Stowarzyszenia TRE® za udział, za szerzenie wiedzy i asystowanie podczas konferencji i warsztatu!