Pomoc dla Ukrainy

Drodzy Koleżanki i Koledzy,

Odbieramy z niepokojem informacje, że agresja rosyjska rozszerzyła się na całą Ukrainę.
Wyrażamy dzisiaj wsparcie dla Ukrainy i solidarnie łączymy się ze wszystkimi jej mieszkańcami.

Do Polski przybywają dziesiątki tysięcy uchodźców.

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia TRE jest przygotowuje plan pomocy dla uciekających z Ukrainy, chcemy wesprzeć organizacje pomocowe. Dlatego prosimy o przesyłanie informacji, kto z Was ma gotowość oraz czuje się w obecnej sytuacji ugruntowany i mógłby się włączyć w pomoc uchodźcom w formie sesji TRE® na żywo lub /i online lub innej możliwej, lub osobom które bezpośrednio z uchodźcami pracują.

Potrzebne są następujące informacje:

1. Imię i nazwisko
  2. Numer telefonu, adres mailowy
  3. Miejsce prowadzenia praktyki stacjonarnej (nazwa miejscowości) + czy jest opcja online
  4. Terapia nieodpłatna dla uchodźców/osób pomagającym; w jakim języku :polski, ukraiński, rosyjski angielski (na ile osób macie przestrzeń)
  5. Mogę zaoferować inną pomoc – jaką……………………………

Jesteśmy Providerami i dobrze wiemy, że, by pomóc innym, musimy być poukładani sami ze sobą.

Kto uważa, że ma gotowość w sobie i chęć pomocy – zapraszamy. Przysyłajcie info. Wiemy że na poziomie międzynarodowym TRE®organizowana jest obecnie również pomoc dla osób pomocowych w tej sytuacji. Jeśli chcecie się dołączyć dajcie znać – w miarę ustalania szczegółów będziemy Was informować.

Serdecznie Was pozdrawiamy

Lucyna, Roberta, Renata, Katarzyna, Alicja i Joanna

p.s. Wszyscy członkowie dostaną tę wiadomość równiez na adres email. Prosimy roześlijcie do osób które znacie a nie są Providerami w Stowarzyszeniu, może zechcą się dołączyć – czasem samodzielnie trudno coś zdziałać mimo dobrych chęci. W miarę możliwości pomożemy.