Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenia minęło.

WARSZTAT TRE® na KONFERENCJI PRACY Z CIAŁEM „SAPERE”

25 maja, 2019 @ 08:00 - 27 maja, 2019 @ 17:00

O MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI PRACY Z CIAŁEM „SAPERE” – 25-27 MAJA 2019

Konferencja skierowana jest do psychologów, psychoterapeutów, terapeutów pracy z ciałem, lekarzy oraz osób poszukujących alternatywnych metod leczenia. O tym jak wpływa umysł na ciało opowiedzą nam prelegenci, którzy posiadają wieloletnią praktykę pracy z klientem. Przedstawione na niej zostaną metody pracy z ciałem w kontekście psychologicznym. Będziemy mieli przyjemność pracować z  wybitnymi specjalistami z USA, Afryki, Holandii, Niemiec  i oczywiście z Polski.

Strona Konferencji: http://konferencjapracyzcialem.pl/

Pierwszy dzień to wykłady, drugi i trzeci dzień to dużo praktyki. 

I właśnie w drugim dniu uczestnicy będą mogli doświadczyć TRE®. Zostanie przeprowadzony warsztat.

 

PROWADZĄCA WARSZTAT – ADA STOLARCZYK

TRE® (Trauma Release Exercises) to opracowana przez dr David’a Berceli’ego metoda polegająca na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji ćwiczeń, wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od napięć , stresu i traumy. Są proste do opanowania i mogą z nich korzystać osoby w każdym wieku i kondycji fizycznej.

Skuteczność tych ćwiczeń polega na tym, że uwalnianie napięć odbywa się w takim tempie, jakie ciało jest w stanie zintegrować, a w miarę uwalniania wzorców napięciowych polepsza się stan emocjonalny człowieka. Zdrowienie przywracane jest na wszystkich poziomach równocześnie.

Wibracje powodują obniżenie napięcia wszystkich tkanek, na nowo uczą dialogu z własnym ciałem, pomagają być tu i teraz. Efektem ich stosowania jest uczucie przyjemnej obecności w ciele.

Na warsztat prosimy zabrać wygodne ubranie, koc lub matę.

BILETY do kupienia pod tym adresem: http://konferencjapracyzcialem.pl/rezerwacja/

 

 

Szczegóły

Start:
25 maja, 2019 @ 08:00
Koniec:
27 maja, 2019 @ 17:00
Wydarzenia kategoria: