Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenia minęło.

[WARSZAWA] Grupa otwarta TRE®

9 lutego, 2020 @ 10:00 - 11:30

Zapraszamy na praktykę ćwiczeń TRE do Otwartej Grupy TRE w Ośrodku Jogi Equanimus w Wilanowie.

Grupa TRE – to czas i przestrzeń na własny proces uwalniania napięć mięśni i powięzi, szukanie oddechu, odpuszczenia, wyciszenia umysłu. To też czas, by we własnym tempie pobyć z naturalnymi potrzebami swojego ciała i uczyć się bezpiecznej i efektywnej autoregulacji.
Popracujemy razem nad ugruntowaniem ciała i umysłu, przyjrzymy się, jak działa na nasz układ nerwowy automasaż i w ogóle dotyk własnej dłoni.
Po ćwiczeniach zapraszam na relaksację i chwilę dzielenia się swoimi odczuciami i refleksjami.

DLA KOGO?
Dla osób, które wzięły udział w warsztacie wprowadzającym, ale również dla tych, którzy spotkają się z tą metodą po raz pierwszy. Osoby, które nie miały wcześniejszego doświadczenia z TRE, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Alicją Zieńko (tel. 501 866 335).

PRZECIWSKAZANIA:
Ciąża, połóg, ostre stany zapalne, gorączka, niezagojone rany po operacji, jaskra, dyskopatia, zażywanie środków psychotropowych, silnych leków przeciwbólowych, rozrusznik serca, dyskopatia (wypadający dysk).

WZGLĘDNE WSKAZANIA:
Bóle stawów, leczone stany zapalne.

GRUPA:
Max. 8 uczestników.

TERMIN:
Niedziela, 9 lutego, godz. 10:00-11:30

KOSZT: 50 PLN

ZAPISY: malgosia@equanimus.pl

W celu rezerwacji miejsca proszę o wpłatę 50 PLN na konto: Equanimus Małgorzata Romanek – 93 1050 1025 1000 0092 6423 9592. W tytule proszę wpisać: GRUPA TRE.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
— wygodne ubranie do ćwiczeń, nie krępujace ruchów,
— własną wodę,
— jeśli masz swoją matę, czy jesteś przywiązany do swojej poduszki czy koc pod głowę – spokojnie przynieś 🙂
W sali są maty i koce.

PROWADZĄCA:
Alicja Maja Zieńko, TRE Provider od 2012 roku.
Metody TRE uczyłam się od twórcy TRE, dra Davida Berceli’ego oraz jego współpracownika Heinera Steckela w pierwszym w Polsce szkoleniu, zorganizowanym przez Centrum Pracy z Ciałem w Koszalinie.
Miałam przyjemność uczestniczyć również w superwizjach innych nauczycieli TRE, w tym u dr Melanie Salmon specjalizującej się w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z traumą dziecięcą u dorosłego, w tym praca z bólem, usztywnieniem, praca że wstydem.
Prywatnie jestem mamą 17.letniej Eweliny i 4.letniej Gabrysi. Starsza córka od paru lat ćwiczy TRE zarówno samodzielne w domu, jak i pod okiem innej Providerki TRE 🙂

Szczegóły

Data:
9 lutego, 2020
Czas:
10:00 - 11:30
Wydarzenia kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/479071182669481/

Organizator

Alicja Zieńko

Miejsce

Equanimus JOGA w Wilanowie
ul. Sarmacka 4B m. 27
Wilanów, Polska
+ Google Map