Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenia minęło.

SUPERWIZJA GRUPOWA TRE® 6-8 GRUDNIA 2019 ZIELONKA

6 grudnia, 2019 @ 12:00 - 8 grudnia, 2019 @ 17:00

Wszyscy ci, którzy doświadczają na sobie procesów superwizyjnych wiedzą “z czym to się je”. Że to dobre mimo, że czasem gorzkie, kwaśne, “wykręca” i nie bardzo się chce. Tak samo jak z lekarstwami, ziołami – zwykle te co podle smakują najlepiej działają. Oczywiście nie jest to regułą. Bo bywają lekarstwa (i superwizje), które przełyka się łatwo i z przyjemnością. I mam nadzieję, że taką okaże się kolejna, której gościem będzie znana już niektórym z Was Deva Laya Guleng – nauczycielka TRE® ze Szwecji. 

Znów nadarza się okazja zrobić sobie prezent na Mikołajki i zjawić się na wspólnym spotkaniu z Nią i ze mną. Wybrałam Zielonkę pod Poznaniem. Miejsce ciche i nastrajające do pracy a przy tym dysponujące bazą hotelową lepszą niż w Jaworze. Od kilku miesięcy prowadzę tam kolejne edycje szkoleń i odbyła się tam także superwizja z Andreą i Heinerem Steckel’ami związana z pracą w parach.

Tym razem tematem superwizji będą “ulubione” przez wszystkich przeniesienia i przeciwprzeniesienia, które w sesjach z klientami pojawiają się nam “na wciąż”, i z którymi zwykle mamy największy problem. Więc jak tu nad tym powracającym jak stary bumerang tematem nie pracować?

Zainteresowani? Zachęceni? Miejsc nie zostało zbyt wiele więc wskazana szybka decyzja. Wszystkie niezbędne informacje zawarte są na plakacie poniżej. Na ewentualne dodatkowe pytania odpowiem mailowo.

Napisz maila ze zgłoszeniem na adres: tre@tre-polska.pl wpisując w temacie “Superwizja w Zielonce 2019” wpłać zaliczkę lub całość i… przybywaj! Dobrą atmosferę zorganizujemy sobie sami. 😉

Pozdrawiam.

PS. W cenie są zajęcia, spanie i wyżywienie!

Szczegóły

Start:
6 grudnia, 2019 @ 12:00
Koniec:
8 grudnia, 2019 @ 17:00
Wydarzenia kategoria:
Strona internetowa:
http://tre-polska.pl/superwizja-grupowa-tre-6-8-grudnia-2019-zielonka/

Organizator

Elżbieta Pakoca
Strona internetowa:
www.tre-polska.pl

Miejsce

Ośrodek Naukowo-Dydaktyczny Uniwersytetu Przyrodniczego
Zielonka k/Poznania, Polska + Google Map