Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenia minęło.

Release your stress!

1 grudnia, 2018 @ 10:00 - 17:00

Szybkie tempo życia, codzienne wyzwania, presja czasu i ciągłe zmiany narażają nas na zwiększone ryzyko stresu. Stres sam w sobie jest zdrową i pożądaną reakcją naszego organizmu, jednak życie w nadmiernym i nierozładowywanym stresie przyczynia się do przemęczenia organizmu, gromadzenia głębokich napięć mięśniowych i różnego rodzaju chorób o podłożu psychosomatycznym (między innymi: nadciśnienie, choroby serca, alergie). Ponadto, gdy funkcjonujemy pod wpływem przewlekłego stresu, mamy trudności z logiczną oceną sytuacji i podejmowaniem decyzji, a nasze reakcje są bardziej emocjonalne i obronne.

Jak można sobie radzić z nadmierną ekspozycją na stres? 

Zapraszamy na 1-dniowy warsztat, podczas którego zrozumiecie swoje reakcje na stres a także doświadczycie sposobów uwalniania jego skutków z organizmu za pomocą pracy z ciałem. W czasie warsztatu będziemy wykorzystywać ćwiczenia TRE® (Tension and Trauma Releasing Exercises) oraz elementy Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena.

Celem warsztatu jest:
– zrozumienie fizjologicznych reakcji na stres
– zapoznanie ze sposobami uwalniania stresu z organizmu
– doświadczenie tych sposobów na własnym ciele

Pracujemy w sobotę w godzinach:
10:00- 13:30 i 14:30-17:00

Przeciwskazania:
– rozrusznik serca
– epilepsja
– ciąża i połóg
– choroby przewlekłe wymagają konsultacji z prowadzącymi.

Spotykamy się w Konstancinie, w Studiu BeFit (ul. Wilanowska) 

Zgłoszenia i pytania:
Dorota – info@dorotawejner.pl, 605 151 676
Lucyna – lucynakostka@gmail.com, 601 151 825

Koszt: 330zł
W cenie uwzględnione napoje, lunch.

Miejsce w grupie gwarantuje wpłata pełnej kwoty do dnia
06.11.2018 na konto:
Dorota Wejner
PKO BP 09 1020 1185 0000 4902 0022 6456
w tytule: imię i nazwisko / Release your stress
Wystawiamy faktury. 

O prowadzących:
Dorota Wejner
Psychoterapeutka pracująca w nurcie pracy z ciałem wg Alexandra Lowena, absolwentka 4-letniego szkolenia z Analizy Bioenergetycznej organizowanego we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundacją Dr Alexandra Lowena w USA, wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii. W procesie certyfikacji CBT. Swoją pracę poddaje superwizji.
Od kilku lat prowadzi prywatną praktykę uwalniania skutków stresu i traum poprzez pracę z ciałem. Jest certyfikowanym Providerem Metody TRE® (Tension and Trauma Releasing Exercises) w pracy z klientem indywidualnym oraz grupami. 
Ponadto ma za sobą 20 lat doświadczenia jako menedżer, trener, mediator i moderator zmian organizacyjnych w krajowych oraz międzynarodowych firmach.
„Wspieram ludzi na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej, traktując człowieka jako jedność na poziomie psychicznym oraz fizycznym. Towarzyszę w procesie przywracania radości z życia.”

Lucyna Kostkowska
Certyfikowany Provider metody TRE ®, zarówno w pracy z klientami indywidualnymi, jak i grupami. Uczyła się TRE ® u różnych wspaniałych nauczycieli, również u twórcy tej metody Davida Berceli’ego. Z wykształcenia historyk i nauczyciel wychowania fizycznego, z zamiłowania karateka i 
trener personalny. Posiada 30 letnie doświadczenie w pracy z ciałem (indywidualnej i grupowej). Wykorzystuje różne metody aktywności ruchowej, dopasowując je do możliwości i potrzeb studentów (przedział wiekowy od 12 do 80 lat). Głęboka orędowniczka holistycznego podejścia do człowieka. Pozytywne efekty metody TRE ® obserwuje nie tylko wśród moich studentów, ale u siebie. Jest to fascynujący proces zmian, sprawiający, że życie codzienne jest bardziej barwne i interesujące, po prostu łatwiejsze.

Szczegóły

Data:
1 grudnia, 2018
Czas:
10:00 - 17:00
Wydarzenia kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1512112222222623/

Organizatorzy

Dorota Wejner
Lucyna Kostkowska

Miejsce

TRE Konstancin Studio BeFit
Wilanowska 52
Konstancin-Jeziorna, 05-520 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/studiobefitpolska/?ref=page_internal