TRE® Lębork/Węgorzynko

TRE® Lębork/Węgorzynko

Ćwiczenia TRE® uwalniają od napięć mięśniowych i emocjonalnych. W najprostszy sposób można zregenerować układ nerwowy, uwolnić się od stresu, zwolnić bieg myśli. Skontaktuj się z Providerem TRE® by ustalić spotkanie i jego warunki.

Członkowie Stowarzyszenia

Agnieszka Konkel

Węgorzynko k/Miastka

Od kilku lat zgłębiam tajniki pracy z ciałem, jako sposobu osiągania dobrostanu poprzez połączenie z wrodzonym systemem inteligencji całej naszej jaźni.

Od 2015r. jestem facilitatorem Sundao® ISM (Integral Somatic Method), holistycznej metody urzeczywistnienia/ucieleśnienia uważności w mistrzostwie osobistym i zawodowym. Zawiera ona m.in. zbiór technik obejmujących ćwiczenia fizyczne połączone z odpowiednim oddechem i medytacją, czyli jest swoistą medytacją w ruchu.

Od 2016 roku jestem Providerem TRE® i mam przyjemność towarzyszenia innym w pogłębianiu ich kontaktu ze sobą, ze swoimi uczuciami, emocjami i ze swoim ciałem. TRE® jest także częścią mojej podróży do samej siebie. Myślę, że ta podróż nie ma końca, co sprawia, że jest jeszcze bardziej fascynująca.

Zarówno TRE®, jak i Sundao® uczy mnie w jaki sposób pracować z człowiekiem, aby podnosić elastyczność i odporność na czynniki zewnętrzne, siłę życiową, witalność, zdolności adaptacyjne oraz wprowadzać trwałe zmiany; żeby żyć pełniej i radośniej, odzyskać autentyczność, kreatywność i prawdziwą zdolność tworzenia.

Ponadto pasjonuje mnie psychogenealogia transgeneracyjna, co skłoniło mnie do podjęcia kolejnych studiów – psychologii na SWPS-ie, a także różne metody uzdrawiania, nazywane alternatywnymi. Jestem również Praktykiem Access Bars®.

Katarzyna Niedziela

Lębork

tel.  791 932 370

Jestem certyfikowanym Providerem TRE® , członkiem Polskiego Stowarzyszenia TRE. Ukończyłam filologię germańską, która trzydzieści lat temu była dla mnie sposobem na pracę z ludźmi i drogą dotarcia do nich. Osobiste przeżycia skłoniły mnie do poszukiwań metod radzenia sobie ze swoimi problemami. Stąd TRE® w moim życiu, którym dzielę się teraz z innymi. W pracy wykorzystuję też kompetencje coacha, mediatora w metodzie Porozumienia bez Przemocy, trenera programów rozwojowych oraz psychotraumatologa. Prowadzę sesje indywidualne, grupowe, warsztaty i kursy rozwijające inteligencję emocjonalno-społeczną dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zobacz innych Providerów TRE® z województwa

Ewa Łapińska (Kraśnik)

Tomasz Saj (Lublin)

Marta Czerska (Szyce)

Eliza Czyżewska (Szczawnica)

Katarzyna Mikrut (Kraków)

Beata Pępkowska (Kraków/Zakopane)

Jakub Banasiak (Warszawa)

Roberta Czarnecka – zaawansowany (Warszawa)

Magdalena Drzewińska (Zielonki Wieś)

Monika jakubowska (Konstancin-Jeziorna)

Katarzyna Janczuk (Warszawa)

Aleksandra Kaczyńska (Konstancin Jeziorna)

Lucyna Kostkowska – zaawansowany (Warszawa,   Konstancin-Jeziorna, online

Beata Krzyżyńska (Warszawa)

Renata Oczkowska (Warszawa)

Justyna Potrzebowska (Warszawa)

Natalia Śliwowska (Warszawa)

Dorota Wejner (Warszawa)

Katarzyna Woś (Mińsk Mazowiecki)

Joanna Zawadzka-Mróz (Grodzisk Mazowiecki)

Alicja Zieńko (Płock, Warszawa)

 

Agnieszka Konkel (Węgorzynko k/Miastka)

Katarzyna Niedziela (Lębork)

Małgorzata Pietruszka (Gdańsk/Gdynia/Sopot/    Rumia/Reda/Wejherowo)

Małgorzata Szczyglak (Gdańsk)

Tomasz Weprzędz (Gdynia)

 

Wiesława Dąbrowska (Olsztyn)

Alicja Maziarek (Olsztyn)

Eliza Koźmińska-Sikora (Suchy Las)

 

Beata Augustyn (Kołobrzeg)

Dorota Dybowska (Stargard)

Marta Szwinta (Szczecin)