• To wydarzenia minęło.

Warsztaty dla Providerów: „TRE® dla zdrowej seksualności”

18 grudnia, 2021 @ 10:00 - 16:00

Zapraszamy na Warsztaty Online:
„TRE® dla zdrowej seksualności”
.
Jednodniowy warsztat skupi się na TRE® dla zdrowia seksualnego.
Porozmawiamy o stresie seksualnym i traumie oraz o tym jak można tej wiedzy użyć podczas sesji z klientami.
.
*Zajmiemy się podstawowymi połączeniami w Seksualnym Ciele.
*Nauczymy się rozpoznawać stres i traumę w kontekście seksualnym ciała.
*Dowiemy się, jak bezpiecznie i skutecznie pracować z TRE®, aby usunać/rozładować napięcie seksualne lub wyjść z zamrożenia.
*Przyjrzymy się połączeniom nerwu lędźwiowego i błędnego oraz ich znaczeniu dla zdrowia seksualnego.
*Nauczymy się kilku nowych interwencji, aby uzyskać dostęp do głębszego, wyraźniejszego „mruczenia” miednicy
PROWADZĄCE:
Fiona Leibowitz
Nauczycielka TRE®, specjalizuje się w zdrowiu somatycznym, skupiając się na seksualności i związkach. Zachęca nas do bezpiecznego poznawania metod ruchu i zabawy z formami wibracji, jako sposobu na lepsze zrozumienie siebie w relacji do świata. Więcej informacji na www.treforlife.com
Teodora Buzoianu
Nauczycielka TRE® w trakcie szkolenia, pochodzi z Bukaresztu w Rumunii. Czerpie doświadczenia z tańca, sztuk walki i wspinaczki. Pasjonuje się odkrywaniem niesamowitych możliwości ludzkiego organizmu i jego zdolności do przywracania naturalnych rytmów i przepływu, które wspierają życie w rozkwicie, a nie tylko przetrwanie. Zaprasza Cię do wyjścia z działania i wejścia do swojej prawdziwej Istoty, z głęboką wdzięcznością, że może być tego świadkiem i prowadzić Cię w drodze powrotnej do DOMU. Domu do Twojej niezakłóconej wolności, neutralnego, naturalnego centrum istnienia, do Twoich cudownych wibracji i prawdziwej pulsacji, do Twojego cichego spokoju i głębokiej mądrości, poprzez mechanizm drżenia obudzonego poprzez TRE®.
.
Warsztat będzie składał się z teorii oraz praktyki. Będziemy ćwiczyć TRE® dla zdrowia seksualnego i prowadzić dyskusję, w której chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
DLA KOGO WARSZTAT:
Warsztat jest dedykowany tylko dla Providerów TRE®.
ORGANIZACJA i MIEJSCE:
Warsztat on-line.
Link do ZOOM’a otrzymasz po zapisie.
Warsztat będzie tłumaczony na język polski.
TERMIN:
18 grudnia 2021 r. – sobota
Ramy czasowe warsztatu:
10:00-12:00 Pierwsza część spotkania
12:00-13:30 przerwa
13:30-15:30 Druga część spotkania
OPŁATA:
Koszt warsztatu: 450zł brutto.
Członkowie Polskiego Stowarzyszenia TRE: 350zł
ZAPISY:
Z uwagi na warsztatowy charakter spotkania z praktycznymi ćwiczeniami TRE ilość miejsc ograniczona.
.
Zgłoszenie na warsztat prosimy kierować mailowo: polskiestowarzyszenietre@gmail.com.
.
Miejsce na warsztatach gwarantuje wpłata całości kwoty na konto, w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia zapisu.
Nr konta:
POLSKIE STOWARZYSZENIE TRE®:
40 2530 0008 2067 1060 8445 0001
(NEST BANK S.A.)
.
Tytułem: „Zaliczka na warsztat: TRE dla zdrowej seksualności”
ZAPRASZAMY !:)

Data: