TRE® – pomagamy.pl

Strona POLSKIESTOWARZYSZENIETRE.PL jest oficjalnym serwisem Polskiego Stowarzyszenia TRE®.

POLSKIESTOWARZYSZENIETRE.PL to przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie stosowania ćwiczeń TRE® jako sposobu redukcji stresu i napięć w ciele.

Celem strony POLSKIESTOWARZYSZENIETRE.PL jest popularyzowanie ćwiczeń TRE®, inicjowanie, wspieranie i organizowanie działalności prozdrowotnej z dbałością o to, by działania te służyły ludziom w życiu, w rozwoju osobistym i profilaktyce zdrowia.

POLSKIESTOWARZYSZENIETRE.PL to także miejsce, w którym zamieszczamy informacje o  TRE® Providerach pracujących z ćwiczeniami TRE® w Polsce, a także poza jej granicami.

Zapraszamy do współtworzenia serwisu i wymiany wiedzy zarówno TRE® Providerów, jak również osoby zainteresowane ćwiczeniami TRE®, a także Analizą Bioenergetyczną.